Microsoft Power BI

Microsoft Power BI

✔ Basit, Akıllı, Yenilikçi

Dünya genelinde 100.000 den fazla, Türkiye’de ise 500 den fazla Firmanın kullandığı Microsoft Power BI tüm iş süreçlerinizi yürütebileceğiniz tamamen yerelleştirilmiş güçlü bir ERP çözümüdür.

Microsoft Power BI özellikle orta-büyük ölçekte firmalarda uygulanan çözüm güçlü finans/muhasebe, satış/pazarlama, satınalma, depo yönetimi ve proje yönetimi modülleriyle “Business Essentials” dediğimiz temel paketiyle bile bir çok firmanın gereksinimlerini karşılar. Üretim ve ileri seviyede “Müşteri İlişkileri Yönetimi” ni de içeren paketi olan “Advanced Management” paketiyle ise üretim ve ileri müşteri ilişkileri yönetiminizi gerçekleştirebilir.

Esnek ve özelleştirilebilen bir çözüm olan Microsoft Power BI sizin de özel gereksinimlerinizi en kolay şekilde çözecektir.
✔ Birkaç soruda Microsoft Power BI

GEREKSİNİM:

Sistem yüksek performans gösterebilmeli

ÇÖZÜM:

Microsoft Power BI, kullanımın çok yoğun olduğu dönemlerde bile yüksek performans gösterir. Yayınlanan son performans test raporunda 200 kullanıcı tarafından, saatte 200,000 satır satış siparişi girilerek stres testi uygulanan, 7 Uygulama Sunucusu ile desteklenen sistem, sipariş saklama, onaylama, çeki listesi hazırlama, stok çıkışı gibi işlemler bir saniyenin altında tamamlanmıştır.

GEREKSİNİM:

Sistem, dinamik iş süreçlerine göre tasarlanmalı, değişen iş süreçlerine adapte olabilmeli, değişiklikler kolaylıkla hayata geçirebilmelidir. Süreç iyileştirme ve müşteri memnuniyeti artırıcı ek fonksiyonaliteler kolaylıkla ve hızla sağlanabilmelidir.

ÇÖZÜM:

Microsoft Power BI sizin yazılıma değil, yazılımın size uyduğu çözümdür. Esnek yapısıyla , rekabette öne çıkabilmeniz için Firmanıza özel iş süreçlerinin desteklenmesini sağlar. Ayrıca, ölçeklendirilebilir yapısıyla Microsoft Power BI, sizinle birlikte büyüyecek ve gelişecek bir teknolojiye sahiptir. Üstün teknik altyapısı ve açık platformu sayesinde üzerinde kolaylıkla geliştirme yapabilme imkanını sunar. Bu sayede hem iş ortağı hem müşteri ekibi, var olan yazılımı iş süreçlerine uygun hale getirmek, gerekirse ek fonksiyonalite geliştirmek için sınırsız imkana kavuşur.

GEREKSİNİM:

Rekabetçi koşullar sürekli olarak değişiyor ve gelişir. Sistem orta ve uzun vadede tüm gereksinimlere cevap verecek şekilde yeniden yapılandırılabilmeli, ek işlevsellikler kolaylıkla geliştirilebilmelidir.

ÇÖZÜM:

Microsoft Power BI’ın geliştirme ortamı ek geliştirmelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde geliştirmenizi sağlar. Microsoft Power BI, dünyanın ARGE’ye en fazla yatırımı yapan Microsoft tarafından stratejik ürün kategorisinde değerlendirilmektedir. Bu nedenle alternatiflerinden çok daha yüksek ARGE bütçeleri ile yazılımı sürekli geliştirmektedir. Buna bağlı olarak, her iki yılda bir çıkan yeni sürümler ve gelişen iş süreçleri hemen devreye alınır.

Microsoft Power BI

Dünya genelinde 100.000 den fazla, Türkiye’de ise 500 den fazla Firmanın kullandığı Microsoft Power BI tüm iş süreçlerinizi yürütebileceğiniz tamamen yerelleştirilmiş güçlü bir ERP çözümüdür.

Microsoft Dynamics AX

Günümüzde rekabetçi şirketler iş süreçlerini optimize etmek, maliyetlerini kontrol altında tutmak ve çevik bir yapıya kavuşmak için teknolojiyi etkin kullanmak zorunda.

Microsoft Dynamics CRM

Konu müşteri ilişki yönetimi (CRM) olduğunda iletişim anahtardır. İdeal CRM çözümü, çalışanlarınızın müşterilerle iletişim kurma ve birbirleriyle çalışma yolunu kolaylaştırmalıdır.