REFERANSLARIMIZ

Kreon, 1982 yılında kurulmuş bir Belçika firmasıdır.Kreon’un Türkiye’deki yatırımı bir üretim merkezi şeklinde olmuştur. 1995 yılında bu amaçla kurulan firma şu an 7500 m2 lik bir alanda hizmet vermektedir.

Sızdırmazlık Ürünleri (Salmastralar ve grafit ringler…) Üretimi

2003 yılında Adıyaman Organize Sanayi Bölgesinde kurulan ATS Trafo, üç fazlı ve tekfazlı, yağlı Dağıtım ve Güç Transformatörleri üretimini tecrübeli elemanları ve kaliteli ekipmanları ile müşterilerine sunmaktadır.

1976 yılında makine sektörüne adım atan Mızrak Makine , Bursa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir.

1976 yılında Karaköy Perşembepazarı'nda kurulmuştur.Tufan Demir Çelik yassı ve uzun demir-çelik ürünlerin yanısıra metal işleme hizmetleri tedarikçisidir.

Kaplam Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2005 Nisan ayında, plastik enjeksiyon parça üretimi yapma amacıyla kurularak Bursa Demirtaş OSB’de faaliyete geçmiştir.

Famet , 1982 yılında Ankara merkezli kuruldu.Famet, ilaç ve tıbbi malzemeler toptan dağıtımı sektöründe faaliyet göstermektedir.

1971 yılında kurulan Şafak Elektrik bünyesinden Şafaksan doğmuş ve 1989 yılında kurumsallaşarak Şafaksan Elk. Mak. San. ve Tic. A.Ş. adı altında günümüze kadar gelmiştir.

1965 yılından bu yana, Sac İşleme Makineleri sektörüne güçlü AR-GE yapılanması ile yön veren, kullanıcılarına kaliteli ve yüksek teknolojiye sahip makineler üreten ERMAKSAN, 51 yıllık deneyimiyle sektörün en güçlü kuruluşları arasında yer almaktadır.

1976 yılında kurulan Beyçelik yenilikçi yüzü ve otomotiv sektörüne paralel yatırımlarıyla ana sanayilerin tercih ettiği bir kuruluştur.

Yarış Kabin, 1976 yılında hep düzenli ve kaliteli üretim yapmak stratejisiyle Hüseyin Yarış, Nazmi Yarış ve Hasan Yarış tarafından traktör emniyet kabini yapmak üzere Balıkesir’de kurulmuştur.